NŠK na sajmu sporta

Na Novosadskom sajmu su se od 4. oktobra do 7. oktobra 2018. održavali Međunarodni sajmovi LORIST, u okviru kojih su se priredili sajmovi lova, ribolova, sporta, turizma i ekologije. Na sajmu sporta promovisali su se razni klubovi, savezi, kompanije, trgovci i institucije koje interaguju u oblasti sporta, među kojima su se našli i Novosadski šahovski klub i Šahovski savez Novog Sada. Posetioci su od 4. do 6. oktobra imali priliku da saznaju mnogobrojne interesantne činjenice o istoriji Novosadskog šahovskog kluba i o trenutnom radu kluba, kao i saveza. Takođe su bili u prilici i da igraju partije sa igračima i upravom kluba i saveza, kao što su GM Aleksandar Kovačević, FM Dejan Omorjan, Milan Gagić, Almir Gagić, Milorad Lazić, Anja Jovanović, Ognjen Ćuzović, Svetlana Stojadinov… Bili su izloženi neki od mnogobrojnih trofeja kluba i saveza, kratak istorijat kluba, razne fotografije igrača NŠK-a i osveženje za posetioce.

Fotografije sa sajma