Okružno takmičenje osnovnih škola

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, preko svog Sektora za predškolsko i osnovno obrazovanja i vaspitanje i zatim i Odbor za školski šah Šahovskog saveza Srbije doneli su odluku o održavanju šahovskih takmičenja u šahu.

Okružno prvenstvo Južnobačkog okruga održalo se u nedelju 23. maja 2021. godine u OŠ “Jan Čajak” u Bačkom Petrovcu. Pojedinačno takmičenje, za svaki razred igralo se u dve odvojene grupe; za učenike i učenice. Ekipno takmičenje se održalo na 6 tabli; najmanje 2 učenice i najmanje 2 učenika.

Rezultati
Učenice 1. razred
Učenice 2. razred
Učenice 3. razred
Učenice 4. razred
Učenice 5. razred
Učenice 6. razred
Učenice 7. razred
Učenice 8. razred
Učenici 1. razred
Učenici 2. razred
Učenici 3. razred
Učenici 4. razred
Učenici 5. razred
Učenici 6. razred
Učenici 7. razred
Učenici 8. razred
Ekipno prvenstvo

❗️❗️❗️ Republičko takmičenje se organizuje za učenike i učenice koji su se kvalifikovali sa Okružnih takmičenja po pet prvoplasiranih u svojim kategorijama. Sve važne informacije možete naći na sajtu ŠSS.